Close

16 marca 2021

Konsultacje

IMG_20210315_204759_948

Sukces 😁, po kilku intensywnych miesiącach przygotowań i jeszcze dłuższym rozważaniu tej kwestii udało mi się uruchomić konsultacje, z których już od dziś możecie korzystać.

Przez ostatnich kilkanaście lat pomagałam rodzicom dzieci i młodzieży znaleźć rozwiązania domowych problemów wychowawczych. Zresztą tutaj też często piszecie z pytaniem o różne sprawy związane z rozwojem i funkcjonowaniem Waszych dzieci. Często wymiana kilku czy nawet kilkunastu wiadomości nie umożliwia mi wsparcia Was w taki sposób jak mogę to zrobić na konsultacji.
Będziecie mieli okazję skorzystać z konsultacji zarówno stacjonarnych w Białymstoku, jak i on-line.
W czym mogę Wam pomóc? Wierzę, że w wielu sprawach. Zaczynając od trudności Waszych maluszków po nastolatki. Możecie się do mnie zwracać ze sprawami związanymi z komunikacją, rozwojem jak i Waszymi wątpliwościami dotyczącymi spraw wychowania. Pomogę Wam też jeżeli macie wątpliwości czy to już problem do diagnozy czy po prostu gdzieś się pogubiliście.
Zdecydowałam się uruchomić konsultacje ze mną w ramach działań Ośrodka Wsparcia “Horyzont”  Fundacji Mali Wojownicy dzięki czemu część finansów trafi właśnie na rozwój tego miejsca.
Nadal możecie liczyć na moją krótką podpowiedź na nurtujące Was pytanie. Ostatnio jednak nie miałam zbyt dużej możliwość poświęcać czasu na głębsze wsparcie Was w trudnościach. Konsultacje dają taką możliwość, bo odbywają się w umówionym terminie i jestem wtedy tylko dla Was przez 45 minut.
Trzymajcie kciuki za ten projekt. A jeżeli chcielibyście skorzystać z konsultacji ze mną to link do zgłoszeń znajdziecie w TU.
PS: rodzice wcześniaków nadal mogą korzystać z darmowej infolinii aby uzyskać poradę i wsparcie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *