Close

12 maja 2017

Trzy Kropki

trzy-kropki

Dziś odwiedziłyśmy z Marianką nowe, niesamowite miejsce w Białymstoku. Zakochałyśmy się w nim od Pierwszego wejrzenia? Trzy Kropki księgarnia dla Dzieci to coś więcej niż księgarnia… to przestrzeń dedykowana dzieciom, książki które można dotknąć i obejrzeć, miejsce do posiedzenia, klocki, maskotki… Ale przede wszystkim cudowni właściciele – małżeństwo na czele z synem, który był naszym “przewodnikiem”.

z-jasiemdoradca

“Trzy Kropki” to pasja i serce do książek, ogromne zaangażowanie i wiedza. Znają każdą książkę, którą mają w ofercie. Doradzą dla jakiego dziecka jaka pozycja. Opowiedzą, podzielą się doświadczeniem. Oni najzwyczajniej w świecie kochają książki ?

galgankielmo

To miejsce uzależnia. My z Marianką z pewnością szybko tam wrócimy? Wy również zajrzyjcie koniecznie. Zarezerwujcie sobie sporo czasu, bo do “Trzech Kropek” nie da się zajść na 5 minut ?

W księgarni oprócz książek dla dzieci znajdziecie też poradniki dla rodziców. A to nie wszystko. Zachęcam do polubienia profilu Trzy Kropki księgarnia dla Dzieci tam na bieżąco możecie śledzić nie tylko nowe pozycje książkowe, ale też co się dzieje w księgarni. Zachęcam do udziału w głośnym czytaniu książek, w planach są również kameralne spotkania z autorami. Oj, będzie się działo

wystrojwystroj2

My z Marianką wróciłyśmy do domu z “Śpij, króliczku” oraz “Gałgankowy skarb”. Książeczki wybrała oczywiście Mania. Wiele oglądała, ale te przypadły Jej do gustu najbardziej 😀

zakupy

Polecam serdecznie i zapraszam na ul. Grochową 1 <3

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *